Novinky

Ochranný denní krém SPF 30

chrání pokožku po celý den 

  • viditelně vyhlazuje pleť
  • poskytuje optimální dávku hydratace
  • zabraňuje světlem podmíněnému stárnutí pleti

Sluneční záření přináší dobrou náladu, pomáhá vyplavovat hormony štěstí, ale má i své stinné stránky, jako je předčasné stárnutí pleti. Ochranný denní krém SPF 30 pokožce nabízí spolehlivou ochranu před UVA a UVB paprsky a zabraňuje tak světlem podmíněnému stárnutí. Obsažená kyselina hyaluronová a bambucké máslo pleti zajišťují optimální dávku hydratace a výsledkem je viditelně vyhlazený, svěží a pěstěný vzhled. Krém na pleti nezanechává bílý povlak a je určený pro každodenní použití.Rosé Effekt Denní krém

 - rozjasňující krém pro zralou a unavenou pleť 

  • opticky pleť vyhlazuje
  • zlepšuje texturu pokožky
  • propůjčuje pleti narůžovělý a zdravý vzhled

Rosé Effekt Oční krém 

- zakrývá kruhy pod očima & rozjasňuje oční okolí 

  • dodává očím odpočatý a svěží vzhled
  • podporuje hydrataci pokožky
  • zakrývá kruhy pod očima

Zralé a náročné pleti často chybí rozzáření a jas. Může působit bledě, nezdravě a unaveně. Díky naší nové řadě přípravků ALCINA Rosé Effekt s hybridní technologií může pleť opět zazářit a získat zpět svůj narůžovělý a svěží vzhled. Obsažený černý oves jí zajišťuje hloubkovou hydrataci a chrání před transepidermální ztrátou vody. Bílý čaj poskytuje cennou ochranu proti stárnutí.  
JARNÍ MAKE-UP TRENDY 2024 NOVÁ LIMITOVANÁ KOLEKCE

Jarní kosmetické trendy s sebou přinášejí dobrou náladu a poselství nebrat se příliš vážně. Hrají si s našimi vzpomínkami a svými sorbetovými odstíny zároveň probouzí nadšená očekávání letních dnů. Přináší pastelové odstíny, které nám pomohou doslova rozkvést. Mátově zelená, tyrkysová a růžová lichotí naší pleti a postarají se o dokonale svěží vzhled. Kašmírová  2fázová ampule

Jak je všeobecně známo, naše pokožka potřebuje během chladných zimních měsíců zvýšenou péči. Díky snížené činnosti mazových žláz dochází ke ztenčování ochranného filmu. Navíc může pokožka kvůli suchému okolnímu vzduchu, a to jak ve vytápěných místnostech, tak i venku, ztrácet více vlhkosti. Naše pleť trpí a stává se suchou, drsnou a bledou. Zároveň můžeme na pokožce pociťovat pnutí, které je často doprovázeno zarudnutím a svěděním. Přechod na vydatnou péči se tedy stává nezbytností. Kromě hutnějších krémů je pro pokožku velmi přínosné do zimní rutiny zařadit také vhodná séra nebo ampule, které v krátkém čase pomohou vylepšit stav zimou namáhané pokožky. K tomu vám poslouží i nová Kašmírová 2fázová ampule.

10denní intenzivní kúra pro hedvábně jemnou pokožku i v zimě

 • hýčká zimou namáhanou pleť výživnými oleji, panthenolem a kašmírovou vůní 

• pomáhá udržovat v pokožce rovnováhu vlhkosti a chrání ji tak před vysoušením  

OBSAŽENÉ LÁTKY:

PANTHENOL velmi dobře proniká do pokožky a zlepšuje její hydratační rovnováhu. Kromě toho pokožku zklidňuje. EMOLIENTY jsou oleje a tuky, které hloubkově hydratují pokožku a vytvářejí ochrannou vrstvu, která zabraňuje transepidermální ztrátě vody. Zároveň změkčují povrch suché pokožky a chrání pokožku citlivou.  


Retinol a vitamín C

Vitamín C má s retinolem mnoho společného. Oba jsou silnými antioxidanty a chrání pleť před negativním vlivem volných radikálů, oba stimulují tvorbu kolagenu a oba mají schopnost redukovat hyperpigmentaci. V péči o pleť tak fungují jako velcí univerzálové. Přemýšlíte, kterou z těchto látek při každodenní péči upřednostnit? Dobrá zpráva – složité rozhodování není potřeba. Stačí retinol a vitamín C používat v různou denní dobu a využít tak síly obou z nich!

Tip: Vitamín C Denní krém s hyaluronem je optimální denní péčí. Posiluje obranyschopnost pokožky a zvyšuje účinek opalovacích krémů. Retinol Noční krém s hyaluronem je s ohledem na peelingové vlastnosti retinolu, které zvyšují citlivost pleti na sluneční paprsky, ideální péčí na noc.  

Kosmetika Kinsky, Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!